- Wszystkiego najlepszego ! – powiedziała Ala.
- Dziękuje. – powiedziałem a po chwili wyszeptałem tak żeby tylko ona usłyszała. – To co było ostatno.. Zapomnijmy o tym…
- Wiem… – wyszeptała również. – Do godzny powinien przyszedł Josh i wtedy wszystko się wyjaśni.
- Dziękuje wam za życzenia. – powiedziałem patrząc na przyjaciół, już w całym gronie. Louis i Ola szczerzyli swoje białe ząbki czekając aż otworze od nich prezent.
- No już.. Haha nie pośpieszaj mnie tak. – powiedziałem i zabrałem opakowanie do rąk. Otwierając pudełko przeciołem palec o papier dekoracyjny, a kropelka krwi kapła na dywan.
- Ałł… – wysyczałem, a po chwili Louis na mnie skoczył, przewracając mnie na ziemie. – Co ty robisz ?? Złaź ze mnie.
- Już ? Myślałem że odgrywamy role z Zaćmienia. Czaisz ty jesteś Bella a Ja Jasper haha Mrr xx – powiedział i polizał mi ręke. – Jesteś taaki… Słony.
- Louis !!! Hahaha złaź. – krzyknąłem, a chłopcy ściągli bruneta ze mnie. Wyciągnąłem średniej wielkości pudełko z opakowania a na nim pisało „Maszyna do robienia Donutów”.
- Aaaaaaaaaaaa !!!! Bd robił ciastka!!! Będe jadł ciastka !!! Dziękiiii !!! -hhahah zacząłem tańczyć i śmiać się jak głupi.
- Teraz od nas.- powiedział Liam, obejmując Kate. Zabrałem od przyjaciela następne opakowane pudełko. Zacząłem powoli otwierać, widocznie zbyt powolnie, bo zaczęło to irytować Kate.
- Daj mi to haha. – powiedziała i zwinnie rozdarła papier, poczym podała mi samo opakowanie.
- To jest !!?? Supra… Ej zawze chciałem mieć te Supry !!!!!!!!! – znów krzyczełam wyciągając buty z pudełka, i przymierzając je.- Są świetne !!
- Haha dzięki wybierałem. – powiedział Liam, a jego dziewczyna go szturchła.- To znaczy zatwierdziłem wybór Kate.
Od Agi i Harrego dostałem nową gitare w stylu StratoCaster, była bd ciekawa bo na korpusie zamist jednolitej barwy miała sceny z koncertów UAN, od Ali Zayna i Żanety dostałem nowego Maca. Kiedy dzwonek do drzwi dał sygnał Ala zestresowana otwarła drzwi i wpuściła Josha.
- Musimy wam coś powiedzić.- powiedziałem, i odsłoniłem Ale i Josha trzymających się za ręce.
- Mówiłem !! Mówiłem !! Mówiłem !!! -krzyczał Zayn. – Wiedziałem że ona Jest z Joshem !! Wiedziałem że widziałem ją z nim a nie Niallem !! Ale wy niee! Niee ona jest z Niallem śniło ci się.
- Ale to znaczy że się nie gniewacie??? – zapytała Ala.
- Niee,, tylko przykro nam że nas okłamaliście. Życzymy wam szczęścia.- zaśmiała się Aga.
- Dzięki. – powiedział Josh. A my zaczęliśmy się bawić.
*** ;)